Hakkımızda

Prestige Mania Bilişim Hizmetleri, Maslak Nurol Plaza’da kurulu, başta yurtiçi olmak üzere tüm dünya ülkelerinde bilişim hizmeti veren; markanızın online yönetiminden, şahsınıza ait olumsuz içeriklerine kadar internet üzerinden kaldırıp yerine olumlu içerik yayımlama işlemini sağlayan, Türkiye’de ilk ve tek olarak uygulanan “sürekli tarama ve anında tespit” sistemine sahip olan online mecralardaki itibarınızı efektif ve dinamik çalışma prensibi ile koruyan bir bilişim hizmeti kuruluşudur.

 

Prestige Mania Bilişim Hizmetleri, gerekli yasal başvuruları titizlikle yürüten uzman bilişim avukatı kadrosu ile online itibarınızın hızını bir adım daha öne taşır. 11 yıllık bilişim tecrübesi şahsınız ya da markanıza ait yayınlanan olumsuz içeriklere anında müdahale edebilen alanında uzman bilişim ekibi ile hizmet vermektedir.

PRESTİGE MANİA HAKKINDA

Prestige Mania Bilişim Hizmetleri, zorluklarla kazanılan itibarın kolayca kaybedildiği bir zamanda, online tüm mecralardaki prestijinizi sürekli ve kalıcı olarak korumak hedefiyle yola çıkan ve bu alandaki 11 yıllık tecrübesi ile hizmet vermeye devam eden bir kuruluştur.

SOSYAL MEDYADA BİZ

İLETİŞİM

Adres: Büyükdere Cad. No:257 , Nurol Plaza 21/A
Maslak - İstanbul
Tel: +90 (212) 909 36 98
Whatsapp: +90 (543) 350 68 13
E-mail: info@prestigemania.com