Alan Adı İhlalleri Engelleme

Alan adı davaları, ihlalleri

Sektörlerin gelişmesi sayesinde artan bir şirket miktarına bağlı olarak her zaman için isim bulma konusunda da tereddütler peşinden gelmeye başlamıştır. Aslına bakarsak bu kadar gelişim gösteren sektörler arası iletişim de bazı hukuki işlemleri de göz ardı etmeden hesaba katmamız gerekmektedir. Bu açıdan olaya baktığımız zaman her seferinde hangi sektörde olduğu fark etmeden isim konusunda da bazı önlemlerin alınması ve bunun karşılığında da bazı yararlı imkanların getirilmesi söz konusu olmaktadır. Alan Adı İhlalleri Engelleme bu konuda hesaba katılması gereken en başlıca noktalardan biri olarak sayılmaktadır. Hukuki anlamda incelemeye aldığımız zaman ise bu konuda avukatlar ile işbirliği içinde çalışmanın önemini de kavramalıyız ve her seferinde en üst konumda doğru hukuki kurallar eşliğinde hakkımızı aramanın peşinde olmalıyız.

Şirketimiz bünyesinde çalışan avukatlarımız her türlü isim ihlali yaşadığınız durumlarda sonuna kadar arkanızda olmakta ve hiçbir detayı da atlamadan isim hakkınızı korumaktadırlar. Bu tür işlemlerde hangi sektörde olduğu fark etmeden açmış olduğunuz bir büro veya hizmet alanındaki faaliyet dükkanı için ilk olarak isim hakkını elinize aldıysanız Alan Adı İhlalleri Engelleme konusunda ilk öncelikli hak sizin olacaktır ve bu isim ile başka bir kurumun açılmasına engel olmaya hakkınız vardır. Bu konuda da en uzman kadromuz ile çalışmaya başladığımızı ve her seferinde daha da gelişen hukuk sistemlerini bizim ile yaşayabilirsiniz.

PRESTİGE MANİA HAKKINDA

Prestige Mania Bilişim Hizmetleri, zorluklarla kazanılan itibarın kolayca kaybedildiği bir zamanda, online tüm mecralardaki prestijinizi sürekli ve kalıcı olarak korumak hedefiyle yola çıkan ve bu alandaki 11 yıllık tecrübesi ile hizmet vermeye devam eden bir kuruluştur.

SOSYAL MEDYADA BİZ

İLETİŞİM

Adres: Büyükdere Cad. No:257 , Nurol Plaza 21/A
Maslak - İstanbul
Tel: +90 (212) 909 36 98
Whatsapp: +90 (543) 350 68 13
E-mail: info@prestigemania.com